آموزش زدن رژگونه حرفه ای

آموزش زدن رژگونه حرفه ای
آموزش زدن رژگونه حرفه ای
آموزش زدن رژگونه حرفه ای

آموزش زدن رژگونه حرفه ای

خیلی از خانم ها به شکل تجربی از وسایل آرایشی استفاده می کنند و یا بر اساس مد روز که بیشتر مردم از آن پیروی می کنند چهره خود را آرایش می کنند. اما شاید اگر شما بدانید که هر چهره ای باید به شیوه مناسب خود آرایش شود، کمتر از مد و عادت های گذشته در آرایش پیروی کنید. در این مقاله سعی داریم روش درست سایه زدن و برنزه کردن و همچنین رژگونه را آموزش دهیم. با این مراحل شما به آسانی و خیلی زود بهترین نتیجه را از آرایش چهره خود به دست بیاورید.

رژگونه چهره ای جذاب می سازد!
مدل رژگونه زدن
وقتی از رژگونه استفاده می کنید باید رنگ آن با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد. هر رژگونه ای درست استفاده نمی شود بنابراین باید ایده آل های چهره خود را پیدا کنید. به عنوان مثال اگر رنگ پوست صورت شما تیره است باید از رژگونه روشن تر استفاده کنید و اگر رنگ پوست شما روشن است باید از رژگونه تیره استفاده کنید.

رژگونه باید آخرین مرحله آرایش باشد. اگر رژگونه مرحله آخر انجام شود به خوبی می توان زیرسازی کرد. بهترین راه برای کشیدن قلم مو وقتی است که صورت خود را به “شکل ماهی” در بیاورید. با این شیوه می توانید گونه های خود را خیلی بهتر آرایش کنید.

نکته مهم دیگر این است که شما با پودر شاین می توانید اثر رژگونه را بیشتر کنید. با یک حرکت قلم رژگونه را روی گونه قرار دهید. رنگ روشن شاین با موهای قلم مو روی برجستگی گونه قرار می گیرد و تیرگی رژگونه درست زیر آن به شکل مایل کشیده می شود.

کرم پودر برنزه خطوط چهره شما را می سازد!
نحوه زدن رژگونه
رنگ کرم پودر برنزه متناسب با رنگ پوست فرد انتخاب می شود. حتی می تواند در حد دو سایه تیره در چهره شما باشد.

بهترین و کم ضررترین راه برای برنزه کردن این است که با قلم مو این کار را انجام دهید. بعضی از افراد رنگ برنزه را با استفاده از انگشت روی پوست قرار دهید. این اتنخاب شماست اما اگر با انگشت رنگ را روی پوست قرار دهید خیلی زودتر و راحت تر به نتیجه می رسید و البته رنگی یک دست و طبیعی را ایجاد می کند.

رنگ برنزه را روی استخوان گونه، فک و پیشانی به شیوه عکس های زیر قرار دهید. سپس با قلم مو یا انگشت دست آن را پخش کنید. قلم موی نوک پهن برای پخش کردن رنگ برنزه مناسب است و به خوبی آن را مخلوط می کند.

مثل نور طبیعی چهره را سایه بزنید!
رژگونه خوب
نکته جالب برای سایه زدن صورت این است که شما مناطق مختلفی را می توانید سایه بزنید. به طور کلی افراد استخوانی از رنگ قهوه ای برای سایه زدن بیشتر استفاده می کنند. شما می توانید سایه را با مرطوب کننده ترکیب کنید تا سراسر چهره را شفاف و درخشان نشان دهد. همچنین شما می توانید با روشن کردن نقاط تاریک صورت نمای کلی آن را روشن تر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *