فال روزانه ۹ فروردین ۱۳۹۷

فال روزانه

 

فال روزانه ۹ فروردین ۱۳۹۷

 

فال و احوال متولدین امروز

دوست عزیزی که ۹ فروردین به دنیا آمده ای تولدت مبارک! درست است که چند سالی آنچه بر میل مرادتان بود را به دست نیاوردید اما امسال همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. از نظر شعلی در موقعیت بهتری قرار می گیرید و از نظر عاطفی عشق به معنای واقعی را تجربه می کنید. شما فرد ایده آلیستی هستید اما سعی کنید زندگی را ساده تر بگیرید. هر چه دقت بیشتری به خرج دهید و حساس تر باشید، به ضررتان تمام خواهد شد. ماه اردیبهشت یکی از بزرگ ترین گره های زندگی تان باز خواهد شد و آرامش توصیف ناپذیری را تجربه خواهید کرد. منطق در زندگی شما نقش مهمی دارد اما احساسات خود را تحت هیچ شرایطی نادیده نگیرید. ماههای مرداد، شهریور و مهر نیز از بهترین ماههای سالتان خواهد بود. از لحظه لحظه های سالی که در پیش رو دارید، نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه فروردین
فال روزانه فروردین

امروز دوست دارید که وقت را برای خوشحال کردن فردی که دوستش دارید، صرف کنید. هر کاری که خودتان فکر می کنید درست است را انجام دهید و به حرف های دیگران نیز توجهی نداشته باشید. او قدر کاری که شما برای او انجام می دهید را به خوبی می داند و با این کار رابطه شما عمیق تر از قبل خواهد شد. اگر دوست دارید که در جمع مرکز توجه باشید، بیشتر حرف بزنید. با این کار نه تنها دیگران با طرز فکر شما آشنا خواهند شد، بلکه ارتباطات تان نیز گسترش خواهد یافت و در همین رفت و آمدها پیشنهادهای جذابی چه در زمینه کاری و چه عاطفی دریافت خواهید کرد.

فال روزانه اردیبهشت
فال روزانه اردیبهشت

امروز احساسات مثبت در درون تان موج می زند بنابراین اجازه ندهید هیچ چیز مانع آنها شود. در ارتباط بودن با دیگران در چنین روزی به نفع تان خواهد بود زیرا به خوبی می توانید خود و توانایی هایتان را به دیگران ثابت کنید. بعدازظهر خوبی در انتظار شما است زیرا آنجا که انتظارش را ندارید، فرد ایده آل تان ناگهان جلوی پاهای شما ظاهر می شود و شما را غافلگیر می کند. اگر به فکر سرمایه گذاری در کاری هستید، بهتر است که اندکی دیگر صبر کنید، سپس قدم اول را بردارید.

فال روزانه خرداد
فال روزانه خرداد

امروز کمی دور و برتان شلوغ است اما با اینهمه خبر خوبی را می شنوید که خستگی تان را در خواهد کرد. این خبر می تواند تغییرات مثبتی را به زندگی و روابط عاطفی شما وارد کند. شما توانایی این را دارید که در چشم های طرف مقابل تان خیره شوید و دل او را به دست آورید. بنابراین اگر فردی توجه شما را به خود جلب کرده است، با اعتماد به نفس کافی وارد عمل شوید. یک میهمانی در راه دارید. بهتر است که بهترین تیپ خود را بزنید و در آنجا حاضر شوید زیرا چشمهای زیادی به روی شما خواهد بود.

فال روزانه تیر
فال روزانه تیر

موضوعی ذهن تان را درگیر کرده بود اما با شنیدن خبری، حال نفسی آرام خواهید کشید. به زودی پولی به دست تان می رسد، حتما برنامه ای برای خرج کردن آن دارید. اگر چه از روابط عاطفی خود در گذشته احساس شکست می کنید و در بیان احساسات تان موفق نبوده اید اما با انرژی مثبتی که امروز در فضا پخش است، بد نیست بار دیگر شانس خود را امتحان کنید، شاید این بار نیمه گمشده خود را پیدا کنید. اگر چه شما آدم مغروری نیستید اما در عشق تان غرور دارید، با ترک این عادت روابط بهتری را تجربه خواهید کرد.

فال روزانه مرداد
فال روزانه مرداد

امروز افراد غریبه ای را ملاقات می کنید که در آینده ای نزدیک از صمیمی ترین دوستان تان خواهند شد. بنابراین قبل از بیرون رفتن از خانه، به خودتان حسابی برسید و با ظاهری آراسته مقابل آنها قرار بگیرید. با انرژی مثبت و شور و شوقی که دارید می توانید امروز در هر کاری موفق شوید. به زودی پیشنهادی در زمینه کاری به شما می شود که آینده مالی تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. بهتر است که تنبلی را کنار بگذارید و آن را قبول کنید.

فال روزانه شهریور
فال روزانه شهریور

اکنون که ذهن تان باز است، می توانید با خلاقیت خود تغییراتی مثبتی را در زندگی تان ایجاد کنید. ایده هایی که امروز به ذهن تان می رسد می تواند در روزهای آتی به کمک تان آیند. آنها را جایی یادداشت کنید تا فراموش نشوند. اگر مدتی است شخصی ذهن شما را درگیر خود کرده است، امروز زمان خوبی است تا برای برقراری رابطه با او قدم بردارید. اگر در مورد کاری پشیمان شده اید، بهتر است خجالت را کنار بگذارید و حرف دلتان را بزنید.

فال روزانه مهر
فال روزانه مهر

امروز با فردی قرار ملاقات خواهید داشت. اگر چه نگران هستید اما مکالمات شما به خوبی پیش خواهد رفت. او نه تنها فردی مهربان و دلسوز است بلکه گذشته ای همانند شما دارد که برایتان بسیار جالب است. اگر متاهل اید، بهتر است از ترفندهای جدیدی برای بهبود و پیشرفت رابطه عاطفی خود کمک بگیرید. سعی کنید به دنبال فعالیت هایی که برای هر دویتان جذابیت دارد باشید. به عنوان مثال با هم فیلم ببینید و آن را نقد کنید یا این که به سفرهای کوتاه بروید. شما می توانید بار دیگر عاشق هم شوید طوری که هیچ چیز مانع نزدیکی شما به هم نشود. مجردها هم امروز نشانه هایی از عشق را در زندگی شان مشاهده خواهند کرد.

فال روزانه آبان
فال روزانه آبان

با فردی وارد رابطه شده اید اما در ابتدا همه چیز برایتان کمی غیر عادی و عجیب است، اما نگران نشوید. اگر در بیان احساسات تان جسورانه تر عمل کنید، آینده خوشی در انتظارتان خواهد بود. اگر در مورد مسئله ای دچار سردرگمی شده و بین دو راهی قرار گرفته اید، برای رسیدن به حقیقت عجله نکنید و از پیش داوری بپرهیزید. دوستی شما را به یک شام دعوت می کند، بهتر است که آن را رد نکنید. لحظات خوشی در انتظارتان خواهد بود.

فال روزانه آذر
فال روزانه آذر

امروز کمی بی تاب هستید. نسبت به شخصی که از شما دور است، احساس خاصی دارید، اما در بیان احساسات خود عجله نکنید. همه چیز را به دست زمان بسپارید که کارش را خوب بلند است. رابطه شما همیشگی خواهد شد اگر صبر کنید. امروز برای اولین بار با فردی قرار ملاقات می گذارید. شخصی که روبه رویتان نشسته آنقدر شما را تحت تاثیر قرار می دهد که خودتان هم تعجب می کنید. اگر دیدار شما کاری ست، بهتر است برای اعتماد کردن زمان بیشتری به خودتان دهید.

فال روزانه دی
فال روزانه دی

اطلاعات جدیدی به دست تان می رسد که شما را در فکر فرو می برد. شاید امروز به آنچه می خواهید نرسید اما فردا همه چیز تغییر خواهد کرد. امروز روز خوبی برای دیدار با دوستان تان است. پس از خانه بیرون بزنید و کمی خوش بگذرانید. در ارتباط با دیگران، محبت بیش از اندازه می تواند به شما و حتی طرف مقابل تان آسیب بزند. پس تعادل را در هر کاری رعایت کنید. برای کارهای باقی مانده ای که هنوز انجام نداده اید باید به شما یادآوری کنیم که چند روز بیشتر وقت ندارید، پس به فکر باشید.

فال روزانه بهمن
فال روزانه بهمن

اگر مجرد هستید، امروز روز فوق العاده ای برایتان خواهد بود، از این رو که با فرد جدیدی آشنا می شوید که در ماههای آتی آتش عشق درون شما را شعله ور می کند.. اگر هم متاهل اید، بهتر است امروز بیشتر به فرزندان خود بیاندیشید و وقت تان را با آنها سپری کنید. کاری را آغاز کرده اید اما می ترسید که به نتیجه نرسد، بهتر است که افکار منفی را از خود دور کنید و تمرکزتان را بر کارهایی که باید در حال حاضر برای عملی شدن آن انجام دهید، بگذارید.

فال روزانه اسفند
فال روزانه اسفند

اگر مدتی است که حرفی در دلتان مانده اما تا به حال جرات بیان آن را نداشته اید، می توانید با کمک توانایی هایی که امروز در خود دارید، آن را به زبان آورید. شما فردی هستید که به ظاهر دیگران بسیار اهمیت می دهید، اما بدانید که ظاهر همه چیز نیست. آنچه روابط سالمی برای شما می سازد باطن دیگران است. بنابراین اطرافیان تان را تنها از روی ظاهرشان قضاوت نکنید. منطق آن چیزی ست که این روزها باید در اولویت زندگی تان قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *